Wiedza, doświadczenie, zaufanie

Profesjonalna wycena pomoże poznać jej rzeczywistą wartość. opierającą się na głębokim zrozumieniu rynku oraz szerokim doświadczeniu.

Operat szacunkowy nieruchomości - Gorzów Wielkopolski

Operat szacunkowy nieruchomości jest opinią o wartości nieruchomości. Dokument ten musi zawierać opis mienia pod kątem prawnym, fizycznym i funkcjonalnym. Można w nim znaleźć również informacje o podstawach prawnych, a także uwarunkowaniach dla danych czynności czy zagospodarowania przestrzennego.

Aby odpowiednio sporządzić operat szacunkowy, trzeba mieć sporą wiedzę i doświadczenie. Jeśli zaszła potrzeba poszukania wsparcia specjalisty, który potrafi rzetelnie przygotować ten dokument, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych.

Operat szacunkowy nieruchomości (Gorzów Wielkopolski) - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Każdy rzeczoznawca majątkowy kończy swoją pracę sporządzeniem operatu szacunkowego, czyli rozbudowanego dokumentu zawierającego wszelkie istotne informacje na temat wycenianej nieruchomości. Znajdują się w nim m.in. dane o stanie fizycznym i prawnym danego mieszkania, domu czy lokalu. Dokument ten określa obiektywną wartość budynku. Poprawne sporządzenie operatu nie jest łatwe, dlatego warto zlecić to zadanie doświadczonym i wykwalifikowanym specjalistom.

Nasz zespół zajmuje się wyceną nieruchomości oraz sporządzaniem operatów szacunkowych w Gorzowie Wielkopolskim od lat. Doskonale znamy się na swoim fachu oraz działamy zgodnie z regulacjami prawnymi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z ogromną starannością. Zapewniamy rzetelną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Operat sporządzamy wyłącznie w formie pisemnej, z dbałością o to, aby jego treść była jednolita i odpowiadała przepisom prawa.

Operat szacunkowy nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim - opinie

Z naszej oferty sporządzania operatów szacunkowych w Gorzowie Wielkopolskim korzysta wiele osób. Klienci są bardzo zadowoleni z oferowanych przez nas usług, dlatego otrzymujemy od nich pozytywne opinie.

Wykonujemy operaty szacunkowe zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zleceniodawcy cenią nas przede wszystkim za terminowość oraz profesjonalne podejście do wykonywanych zadań. Otrzymujemy również pozytywne opinie za niezwykłą skuteczność, szybką realizację zleceń i świetne podejście do klientów.

Jeśli zaszła potrzeba skorzystania z pomocy rzeczoznawców przygotowujących operaty szacunkowe nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania.

Operat szacunkowy (Gorzów Wielkopolski) - cena

Ile kosztuje sporządzenie operatu szacunkowego nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim? Nie jesteśmy w stanie wskazać konkretnej kwoty, ponieważ cena przygotowania tego dokumentu jest uzależniona od pewnych kwestii.

Operat szacunkowy wyceniamy zawsze w sposób indywidualny. Istnieje wiele czynników, które wpływają na koszt sporządzenia tego dokumentu. Zalicza się do nich m.in. typ nieruchomości i jej powierzchnia. Aby uzyskać szczegółowe informacje o cenie przygotowania operatu szacunkowego w Gorzowie Wielkopolskim, należy się z nami skonsultować. Przed przygotowaniem wstępnej wyceny musimy przeprowadzić z klientem wywiad na temat nieruchomości.

Poniżej umieszczone zostały orientacyjne stawki za sporządzenia świadectwa, które nie stanowią oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.

od 500zł

Lokal mieszkalny

od 1000zł

Dom jednorodzinny

indywidualnie

Pozostałe nieruchomości*

*Wynagrodzenie za pozostałe nieruchomości ustalane jest indywidualnie ze Zleceniodawcą, w zależności od rodzaju nieruchomości, dostępności dokumentacji technicznej, rodzaju zastosowanych systemów ogrzewania/wentylacji itp. oraz lokalizacji nieruchomości.

Operat szacunkowy